Spellenclub Zuidlaren

Spellenclub Mag Ik Met Rood

Spellen van leden

Zuidlaren Hoogezand en omstreken

wil je weten welke spelen er gespeeld kunnen worden?
Omdat Monique een lijst heeft gemaakt van hun spelen, alvast die van hun op de site.
Even een mailtje of appje en ze nemen het spel voor je mee op een spellenmiddag/avond
Wellicht komen er nog meer lijsten...

de collectie van Rein en Monique

naam van het spelspel typeaantal
spelers
min.
spelers
max.
spelers
bestbgg*complex**
4 Seasons strategisch spel22226,31,80
7 Wonders Duel strategisch spel22228,12,22
7 Wonders Duel + Pantheon strategisch spel22228,12,23
Agricola voor 2 spelers strategisch spel22227,42,35
Carcassonne De Burcht strategisch spel22227,11,98
Catan kaartspel strategisch spel22226,72,45
Ceasar & Cleopatra strategisch spel22226,41,91
Finale familiespel22225,81,86
Getaway Driver strategisch spel22227,12,41
Hera & Zeus strategisch spel22226,52,04
Hive strategisch spel22227,72,34
In de ban van de ring - de zoektocht familiespel22225,01,60
Jaipur familiespel22227,51,51
Kahuna strategisch spel22226,62,06
Kathedraal strategisch spel22226,51,81
Koude oorlog strategisch spel22226,61,86
Lost Cities familiespel22227,21,51
Mandala strategisch spel22227,62,00
Nagaraja strategisch spel22227,31,96
Patchwork strategisch spel22226,91,60
Quarto strategisch spel22226,91,99
Reversi strategisch spel22226,12,10
Rosenk÷nig strategisch spel22226,81,96
Targi strategisch spel22227,62,36
Targi Die Erweiterung strategisch spel22228,02,33
Yinsh strategisch spel22227,72,71
Ticket to Ride India (& Zwitserland) familiespel2-3232-37,82,01
Art Collector familiespel2-4243-4??
Azul strategisch spel2-42427,91,79
Azul De ramen van Sintra strategisch spel2-42437,51,96
Azul: Summer Pavilion strategisch spel2-4243-47,8/3382,21
Berenpark strategisch spel2-42447,41,68
Berenpark + De grizzly's zijn los! strategisch spel2-4242-47,92,00
Brugge strategisch spel2-42437,42,75
Carcassonne De Stad strategisch spel2-4242-37,22,26
Catan strategisch spel3-43447,22,33
Chakra strategisch spel2-42427,2/2212,00
Clans strategisch spel2-42426,62,03
Counterfeiters strategisch spel2-42447,0/3692,00
Dominion strategisch spel2-42437,62,36
Dominion Intrige strategisch spel2-42437,72,43
Dreamscape strategisch spel1-41438,4/1493,29
Eufraat & Tigris strategisch spel2-42447,73,53
Fantastiqa familiespel2-4242-37,02,39
Faceless, The familiespel1-42426,9/6032,3
Fragile strategisch spel2-42446,42,77
GingerbreadHouse familiespel2-42437,01,91
Glasstraat strategisch spel1-41427,52,98
Ingenius strategisch spel1-41427,11,92
Ishtar strategisch spel2-424?7,2/3962,46
Isis & Osiris strategisch spel2-42425,8/8831,36
Kathedraal, de strategisch spel2-42447,32,38
Kingdomino (2x) familiespel2-4242, 47,41,21
Lunch money kaartspel2-42445,61,52
Machi koro familiespel2-42446,61,54
Majesty familiespel2-42447,01,73
Manhattan familiespel2-42446,71,92
Mind, the co÷peratief spel2-4+2447,01,07
Mondo familiespel1-4143-46,51,80
Noorderwind familiespel2-42426,51,92
Odin strategisch spel1-41438,23,82
Ohanami kaartspel2-4243-47,0/3401,17
Queendomino familiespel2-42427,32,12
Rattus familiespel2-42446,82,06
Rattus: Mercatus familiespel2-424?7,12,25
Rattus: Pied Piper familiespel2-4247,32,27
Splendor familiespel2-42437,51,81
Stackers strategisch spel2-424?6,0/10?
Taluva strategisch spel2-42427,22,27
Ticket to Ride (India &) Zwitserland familiespel2-42437,82,01
Ticket to Ride Engeland familiespel2-42448,02,28
Ticket to Ride Pennsylvania familiespel2-42448,02,28
Tikal strategisch spel2-42447,32,82
Tuki familiespel1-4142-36,9/2721,14
Verboden eiland familiespel2-42446,81,74
Voor de wind strategisch spel2-42446,72,59
Carcassonne familiespel2-52527,41,92
Carcassonne + Koning en Roofridder familiespel2-52536,61,80
Carcassonne Jagers en Verzamelaars familiespel2-5252-37,11,92
Cosmic encounter strategisch spel3-53557,52,57
Cuba strategisch spel2-52547,23,27
Cuba El Presidente strategisch spel2-5254-57,73,10
El Grande strategisch spel2-52557,83,06
Guillotine familiespel2-52546,51,27
Hanabi co÷peratief spel2-52547,11,70
Istanbul strategisch spel2-52547,62,60
Love letters familiespel2-5254-57,21,19
Montmartre kaartspel3-53546,8/511,67
Pandemic Rising Tide co÷peratief spel2-52537,72,47
Puerto Rico strategisch spel2-52548,03,29
Scythe strategisch spel1-51548,33,38
Sheriff of Nottingham familiespel3-53557,21,66
Skye, Isle of strategisch spel2-52547,43,18
Ticket to Ride Duitsland familiespel2-52547,7/7201,77
Ticket to Ride Europa familiespel2-52547,61,95
Ticket to Ride Europa + Orient express familiespel2-52557,22,00
Ticket to Ride Frankrijk (& Old West) familiespel2-52557,82,50
Ticket to Ride Nederland familiespel2-5254-57,42,13
Ticket to Ride Rails & Sails familiespel2-52547,42,62
Vorsten van Florence strategisch spel2-52557,53,25
Acquire strategisch spel2-62647,32,51
Carcassonne Herbergen familiespel2-6262-37,61,93
Carcassonne + Kooplieden strategisch spel2-6262-37,62,06
Carcassonne + Draak en Jonkvrouw strategisch spel2-62636,72,00
Carcassonne + Graaf familiespel2-626?5,92,00
Catan + zeevaarders strategisch spel3-63647,22,41
Celestia familiespel2-6265-67,01,33
Dixit partyspel3-6365-67,31,23
Family Business familiespel2-6265-66,11,32
Hoogspanning strategisch spel2-6264-57,93,28
Hoogspanning Benelux strategisch spel2-62647,9?
Koehandel kaartspel2-626?6,52,00
Kremlin strategisch spel3-6365-67,02,84
Rattus: Arabian Traders familiespel2-626?7,0/532,33
Scopa familiespel2-62646,5/7291,52
Ticket to Ride (Frankrijk &) Old West familiespel2-62657,82,50
Ticket to Ride AziŰ familiespel2-6264, 67,71,98
Trans America familiespel2-6264-66,71,36
7 Wonders strategisch spel2-7274-57,82,34
7 Wonders + armada strategisch spel3-73758,22,75
7 Wonders + babel strategisch spel2-72757,12,64
7 Wonders + leaders strategisch spel2-72747,82,28
Boonanza familiespel2-72757,01,67
Boonanza + de uitbreiding familiespel3-73757,01,77
Boonanza + la isla boonita familiespel2-72745,82,00
Diplomacy strategisch spel2-72777,13,36
Franks's zoo familiespel3-7274-66,61,54
7 Wonders + cities strategisch spel2-8284-57,82,35
Aromat strategisch spel2-828?8,6/5?
Code Names partyspel2-8286, 87,71,31
Code Names pictues partyspel2-82867,31,26
Machiavelli strategisch spel2-8286-87,13,22
Machiavelli de luxe strategisch spel2-82857,02,10
Obscurio co÷peratief spel4-8485-67,32,08
1 Nacht Weerwolven & Waaghalzen partyspel3-103106-87,21,40
6 Nimt familiespel2-1021056,41,47
Black stories partyspel3-103104-66,11,27
Mol, de partyspel5-1031066,31,50
Saboteur familiespel3-103107-86,61,33
Weerwolven van wakkerdam partyspel8-1881811-156,81,32
Weerwolven Volle maan partyspel8-1881813-186,71,48
Lupus in Tabula partyspel9-2592510-136,51,22
naam van het spelspel typeaantal
spelers
min.
spelers
max.
spelers
bestbgg*complex**


uitleg bgg score en complexiteit

Op BoardGameGeek wordt bijgehouden hoe spelers een spel scoren.
Hoe dat in zijn werk gaat lees je hier: rating boardgamegeek

* de bgg score geeft de waardering aan
je kunt scoren tussen de 1 en 10. De hoogste score op BoardGameGeek is 8,8. Nummer 100 van die lijst krijgt een 7,6. Er zijn 1146 spelen beoordeeld.
als er twee getallen bij bgg score staan is het tweede getal het aantal beoordelaars.

** de complexiteit oftewel de "weigth" van een spel
maximum is 5. Reken dat alles boven de 3 pittig is. 3,5 is een erg complex spel. Go krijgt een 3.9 en geldt als veel moeilijker dan schaken... Maar het gaat hier voornamelijk om hoe moeilijk het is om te leren, en de regels van Go zijn relatief eenvoudig.


Meer informatie over spellen vind je op:

nox-spellenzolder
Nederlandstalige uitleg, reviews en bordspelvideo's.

bordspelmania
Nederlandstalige site met o.a. spellenverenigingen en clubs, spellendatabase een forum en een marktpagina.

boardgamegeek
zolang het over bordspelen gaat kun je het zo gek niet bedenken of je vindt het op deze site.





Spellenclub Zuidlaren Mag Ik Met Rood